HBD-125-260 A BESS
Description
Specifications
  • 125kW nominal rated power
  • 261.3kWh nominal energy storage capacity
  • Real-time data monitoring
  • Eco-friendly 100% electricity
  • Rechargeable by the Grid, PV, and Diesel Generators
Dimensions & Weight
Length: 1050mm
Width: 1300mm
Height: 2386mm