HBD-270-440 R BESS
Description
Specifications
  • 270kW nominal rated power
  • 440kWh nominal energy storage capacity
  • Real-time data monitoring
  • Eco-friendly 100% electricity
  • Rechargeable by the Grid, PV, and Diesel Generators
Dimensions & Weight
Length: 2300mm
Width: 2200mm
Height: 2200mm