HBD-30-110 E BESS
Description
Specifications
  • 30kW nominal rated power
  • 112.54kWh nominal energy storage capacity
  • Real-time data monitoring
  • Eco-friendly 100% electricity
  • Rechargeable by the Grid, PV, and Diesel Generators
Dimensions & Weight
Length: 1150mm
Width: 1165mm
Height: 2135mm